БУДІВНИЦТВО

БУДІВНИЦТВО

У нашої компанії величезний досвід виконання робіт пов'язаних з будівництвом. А за допомогою нашої виробничої сили ми можемо на місці будівництва використати кращу сучасну техніку, матеріали, виконувати їх обробку і багато іншого.

Щороку наша компанія завершує безліч проектів будь-якої складності пов'язаних з будівництвом об'єктів, а ціни за їх виконання коливаються починаючи з двох тисяч доларів і до дванадцяти мільйонів. А головне це те - що ми пишаємося кожним проектом, який наша компанія виконала, ми вклали в них частинку душі кожного, хто був залучений до будівництва.


Компанія контролює і керує всіма етапами будівництва, що дозволяє надати клієнтові:

  • Закупівлю якісних матеріалів за найкращими цінами.
  • Високий рівень організації будівництва і якість її виконання.
  • Виконання всіх етапів роботи в терміни відповідно до графіка.
  • Своєчасну здачу об'єкта в роботу.

Для нас будівництво - це цілий комплекс робіт і процесів, які дуже тісно пов'язані між собою. Різні види грунту вимагають певний вид фундаменту і різні матеріали для зведення самої будівлі. Тільки після того, як буде знайдена золота середина між зовнішніми факторами, побажаннями замовника, його грошовими можливостями - можна буде побудувати хороший і якісний об'єкт.

Наша компанія забезпечує своїх клієнтів великою кількістю ресурсів національної компанії. Результатом цього є можливість запропонувати нашим замовникам високу якість будівельних послуг.


За сприяння професійних будівельників і геодезистів з підтримкою досвідченої команди управління ми надаємо великий комплекс будівельних та монтажних послуг для житлових будівель і бізнес приміщень.

При будівництві будівель ми прагнемо до таких цілей: безпека будівель, якість їх виконання, задоволення замовників.


Наша компанія працює по всій території України: як з дрібними підприємствами і приватними особами, так і з великими компаніями та державними підприємствами. Наші працівники завершили велику кількість об'єктів, неповний список яких знаходиться в розділі "НАШІ ОБ'ЄКТИ".

Для консультації заповніть форму в розділі "КОНТАКТИ" або зв'яжіться з нами по телефону.


ЗАМОВИТИ БУДІВНИЦТВО У НАС:

м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 71, офіс 417 (4-ий поверх)

+38(095)777-85-56

ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ

fShare
0
© 2016 ООО "монтажно-проектировочное предприятие "ЛЕОНА" Design: SXID-IT

Рейтинг@Mail.ru