ОБСЛУГОВУВАННЯ

ОБСЛУГОВУВАННЯ

Наша компанія проводить обслуговування, ремонти обладнання, роботи з модернізації обладнання, монтаж різних систем на непристойно великій кількості підприємств і комплексів в Україні.


Серед основних наших партнерів ми можемо розповісти про Дністровської гідроелектростанції, гідроагрегат № 2 (м Новодністровськ, Чернівецька область), на річці Дністер, і вона входить до складу «Укргідроенерго». Також нашими замовниками є одні з найбільших мереж заправних станцій на Україні «ОККО» та «SHELL» (м.Чернівці). Також можна назвати гіпермаркет «Караван» і супермаркет «Комфі» (м.Чернівці) і ще багато інших ...


На цих об'єктах ТОВ «Монтажно-проектувальне підприємство «Леона» робила різні замовлення по обслуговуванню різних обладнань, таких як: системи пожежогасіння для запобігання та попередження пожеж, прилади для захисту від ударів блискавок і заземлення (внутрішня і зовнішня), системи виведення диму з приміщення, контроль доступу (установка приладу для зчитування відбитків пальців, турнікетів, клавіатур для введення паролів), системи промислового відеоспостереження (встановлюємо всюди, де потрібна додаткова «пара очей»), система диспетчеризації (наприклад на гідроелектростанції при скиданні води, де людина фізично не може перебувати) і інше.

Почніть працювати з нами і Вам вже не захочеться більше шукати собі іншого партнера, у нас все найкраще: працівники, фахівці, управлінський відділ, техніка. А головне те, що разом з нашими рішеннями ви в безпеці і з грошима, які заощадили завдяки тому, що звернулися до нас.


Наша компанія працює по всій території України: як з дрібними підприємствами і приватними особами, так і з великими компаніями та державними підприємствами. Наші працівники завершили велику кількість об'єктів, неповний список яких знаходиться в розділі "НАШІ ОБ'ЄКТИ".

Для консультації заповніть форму в розділі "КОНТАКТИ" або зв'яжіться з нами по телефону.


ЗАМОВИТИ ОБСЛУГОВУВАННЯ У НАС:

м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 71, офіс 417 (4-ий поверх)

+38(095)777-85-56

ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ

fShare
0
© 2016 ООО "монтажно-проектировочное предприятие "ЛЕОНА" Design: SXID-IT

Рейтинг@Mail.ru