РЕМОНТ І МОДЕРНІЗАЦІЯ

РЕМОНТ ТА МОДЕРНІЗАЦІЯ

У кожної техніки, а тим більше великої системи, наприклад, СИСТЕМИ ПОЖЕЖОГАСІННЯ, є строк експлуатації і вона зношується. ЦЕ ВАША БЕЗПЕКА і безпека персоналу який у вас працює.


ТОВ «Монтажно-проектувальне підприємство «Леона» надає якісний ремонт, а також модернізацію при необхідності. Ми повністю підготуємо для вас проектну документацію, кошторис для модернізації і всі дозвільні документа на нове обладнання.

У зв'язку з тим, що час йде вперед, багато пристроїв і їх програмне забезпечення стає застарілим. А це означає, що їх ефективність ставиться під сумнів і потрібно зробити модернізацію систем. Здійснення модернізації пристроїв дозволить з невеликими витратами (на відміну від повної заміни обладнання):


  • поліпшити робочі характеристики пристрою;
  • поліпшити якість продукції, що виробляється;
  • іноді може дозволити скоротити кількість персоналу, який працює з цією системою.

Іноді пристрої можуть частково зламатися або зовсім вийти з ладу. Їх ремонт дасть можливість зберегти колишню продуктивність обладнання. Завдяки нашому ремонту компоненти, що вийшли з ладу, замінюється на більш надійні, а вони в свою чергу дозволять скоротити:

  • кількість поломок пристроїв;
  • простої, які бувають під час поломки;
  • витрати часу і грошей на постійні ремонти.

Наші працівники підберуть найкращий варіант в співвідношенні якості і ціни, врахують особливості процесів, які виконує система, а також візьмуть до уваги бажання замовника.


Ми надаємо послуги з ремонту та модернізації наступних систем:


Модернізація цих систем відіграє дуже важливу роль, адже ви підніметеся на щабель вище завдяки новим можливостям, що надаються вам. Наприклад, нові камери відеоспостереження вироблені в корпусі, який захищений від пилу, вологи, бруду, а ще вони мають підігрів для холодних пір року.


Наша компанія працює по всій території України: як з дрібними підприємствами і приватними особами, так і з великими компаніями та державними підприємствами. Наші працівники завершили велику кількість об'єктів, неповний список яких знаходиться в розділі "НАШІ ОБ'ЄКТИ".

Для консультації заповніть форму в розділі "КОНТАКТИ" або зв'яжіться з нами по телефону.


ЗАМОВИТИ РЕМОНТ І МОДЕРНІЗАЦІЮ У НАС:

м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 71, офіс 417 (4-ий поверх)

+38(095)777-85-56

ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ

fShare
0
© 2016 ООО "монтажно-проектировочное предприятие "ЛЕОНА" Design: SXID-IT

Рейтинг@Mail.ru