ПРО НАС

Леона - монтажно-проектувальне підприємство займається проектуванням, обслуговуванням, будівництвом, а також ремонтом, модернізацією, монтажем систем автоматичного пожежогасіння, димовидалення, промислового відеоспостереження, диспетчеризації, контролю доступу. А також наші фахівці допоможуть вам розробити і встановити системи блискавкозахисту, заземлення для приватних будинків і промислових об'єктів (торговельних комплексів, ресторанів, офісів, гідроелектростанцій, цехів, заводів). Наша компанія працює більше 5 років на ринку України.


Наші об'єкти розташовані в Чернівецькій, Івано-Франківській, Львівській, Київській, Тернопільській областях. А також наша компанія займається експертною оцінкою всіх систем безпеки підприємств, наші фахівці допоможуть вам в оформленні дозвільних документів для подачі їх в контрольні органи держави. Менеджери-консультанти завжди готові відповісти на будь-які ваші питання пов'язані з проектуванням, будівництвом, вибором матеріалів для систем безпеки ваших об'єктів.


За багато років роботи наша компанія довела, що завжди в строк і в повній мірі виконує свої зобов'язання перед замовниками, саме тому працювати з компанією "Леона" вигідно.

Сьогодні ми активна і цілеспрямована компанія, яка рухається до нових вершин будівельної та проектувальної галузі. Ми дорожимо і пишаємося своєю репутацією!

fShare
0
© 2016 ООО "монтажно-проектировочное предприятие "ЛЕОНА" Design: SXID-IT

Рейтинг@Mail.ru