БЛИСКАВКОЗАХИСТУ І ЗАЗЕМЛЕННЯ

СИСТЕМАМИ БЛИСКАВКОЗАХИСТУ І ЗАЗЕМЛЕННЯ

СИСТЕМИ БЛИСКАВКОЗАХИСТУ І ЗАЗЕМЛЕННЯ

Монтаж систем блискавкозахисту, громовідводи будівель - це наше пріоритетне заняття. Наша компанія може запропонувати для вас спільне рішення захисту від блискавок (захисту від грози і громовідводи), порятунок Вашої оселі та членів сім'ї від ударів блискавки і інших видів поразки від електричного розряду (пряме ураження, наступні виявлення розрядів).


У нас вагомий досвід роботи в розробці проектів і монтажі приладів, які захищають від попадання блискавки, а також захищають від грози і громовідводів.

Наша компанія працює разом провідним виробником комплектуючих для експлуатації обладнання, що рятують від блискавок.

Системи блискавкозахисту потрібні для захисту від прямого попадання розряду в будівлю, позбавлення від подальших її виявлень, таких як перенапруження (те, що з'являється в електричних ланцюгах при грозі), для найпростішого розуміння - для того, щоб зберегти Ваше життя і життя членів сім'ї, а також вашого матеріального майна.


Є 2 види блискавкозахисту:


1. Зовнішня - це прилад, що перехоплює блискавку і відводить її в землю, захищаючи споруди від несправностей і руйнування.

У свою чергу системи захисту від попадання блискавок діляться на 3 види:

  • Мережа, що приймає блискавки;
  • Натягувальний трос;
  • Блискавкоприйомний стержень.

2. Внутрішня - це група приладів для позбавлення від імпульсивних перепадів напруги. Вони сприяють збереженню електричного і електронного обладнання від перепадів напруги в мережі, що з'являються від струму блискавки.


Наша компанія працює по всій території України: як з дрібними підприємствами і приватними особами, так і з великими компаніями та державними підприємствами. Наші працівники завершили велику кількість об'єктів, неповний список яких знаходиться в розділі "НАШІ ОБ'ЄКТИ".

Для консультації заповніть форму в розділі "КОНТАКТИ" або зв'яжіться з нами по телефону.


ЗАМОВИТИ СИСТЕМИ БЛИСКАВКОЗАХИСТУ І ЗАЗЕМЛЕННЯ:

м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 71, офіс 417 (4-ий поверх)

+38(095)777-85-56

ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ

fShare
0
© 2016 ООО "монтажно-проектировочное предприятие "ЛЕОНА" Design: SXID-IT

Рейтинг@Mail.ru